Phoenix slavio, Teletoviću razočaravajuća minutaža

Zanimljiva utakmica je proticala u egalu sve do treće četvrtine, kada su se Sunsi napokon uspjeli malo rezultatski odlijepiti (72:59). Njihova prednost je do kraja utakmice samo rasla još više, a već početkom četvrte dionice je bilo i više nego jasno koji će tim doći do pobjede u ovom duelu.

Imao je Phoenix i +22 (100:80), a na kraju je slavio rezultatom 110:92. Ono što nije dobro za ljubitelje košarke u Bosni i Hercegovini jeste razočaravajuća minutaža za Mirzu Teletovića, koji je na parketu proveo svega nešto više od dvije minute.

Naš košarkaš je u igru ušao 2 minute i 24 sekunde prije završetka utakmice, a do kraja je uspio doći do jedne ukradene lopte.  Najefikasniji igrač pobjedničkog tima bio je Bledsoe sa 22 poena, dok je njegov saigrač Knight ubacio četiri poena manje. Portland je sa 24 poena predvodio Lillard, koji je bio i najefikasniji na utakmici

. NBA: Phoenix – Portland 110:92