NaslovnicaLokalne temeSanski Most

Podgrmeč sa mladim igračima izborio pobjedu Kupa USK

• Nogometaši Podgrmeča su započeli sezonu Kupa USK s pobjedom nad momčadi Mladosti iz Polja kod Cazina rezultatom 3:2. Oba kluba su počela utakmicu s mladim igračima, pri čemu je Podgrmeč koristio većinom svoj juniorski tim, dok je Mladost imala nekoliko starijih prvotimaca, ali i veliki broj juniora i kadeta.

• Prvo poluvrijeme bilo je prilično izjednačeno, s malo prilika za oba tima i dosta grešaka. Podgrmeč je preuzeo inicijativu u igri tijekom prvog poluvremena i postigao tri gola. Ammar Paunović je postigao dva gola, prvi u 33. minuti, a drugi iz penala u 43. minuti. Ahmed Porča je također postigao gol za domaćine.
  • U drugom poluvremenu, Mladost je postigla dva gola iz jedanaesteraca i pokušala se vratiti u utakmicu.Unatoč pokušajima gostiju, obrana domaćina je izdržala napade i zadržala vodstvo.