Povratak Lulića u velikom stilu: Ušao i golom spasio Lazio

Lulić povratak na teren okrunisao golom

Rimski Lazio je danas remizirao na gostovanju kod Bologne, a u okviru utakmice 20. kola Serie A.

Bologna je vodila sa 2:0 i činilo se da će Lazio u Rim praznih ruku. No, u drugom poluvremenu nakon ulaska u igru našeg reprezentativca Senada Lulića Lazio je zaigrao mnogo bolje i na kraju izbjegao poraz.

Lulić je u igru ušao početkom drugog poluvremena i postigao gol u 79. minuti za konačnih 2:2.

Iako je prema prvim prognozama njegovo odsustvo sa terena trebalo trajati duže, Lulić se ekspresno vratio u tim i spasio svoj tim poraza.

Njegov Lazio je trenutno deveti na tabeli sa 28 osvojenih bodova. U narednom kolu na svom terenu igraju protiv Chieva.

U srijedu ih očekuje derbi u okviru Kupa Italije gdje će snage odmjeriti protiv Juventusa.