Naslovnicainmedia danas

Ramić zabio dva gola za nastavak savršene sezone

Tarik Ramić je postigao dva gola za pobjedu kadete Sarajeva protiv bijeljinskog Radnika visokim rezultatom 6 : 2 (4:2).

U okviru 16.kola Premijer lige BiH za kadete, pitomci Akademije Sarajeva su na stadionu trening kampa Butmir pobijedili Radnik iz Bijeljine rezultatom 6:2.

Prvi gol je postigao Salih Viteškić u 2.minutu utakmice. Drugi i treći pogodak je postigao Tarik Ramić u 7. odnosno 8.minutu utakmice.
Golove za Sarajevo su postigli Dženit Hajdarević, Irman Sejmenović i Mustafa Numanović.

Akademija Sarajevo ima najbolje strijelce PL BiH za kadete. Dženit Hajdarević je prvi strijelac ekipe i lige sa 14 postignutih golova.
Tarik Ramić sa Irmanom Sejmenović djeli drugo mjeso najboljih strijelaca ekipe i lige sa 10 postignutih golova.

Pobjedom su kadeti Sarajeva zadržali prvo mjesto na tabeli Premijer lige BiH za kadete. Kadeti Akademije Sarajeva pod vodstvom trenera Admira Hasančića i Jasmina Krajine drže impozantan i rekordan rezultat, svoju zadnju izgubljenu utakmicu odigrali su 24.11.2018 godine, na Butmiru gdje su izgubili od HŠK Zrinjski sa 2:0.

Od tada do danas kadeti Sarajeva su ostali neporaženi.
Odigrali su 27 utakmica od čega 19 pobjeda i 8 neriješeno završenih utakmica, uz gol razliku 66:17 (+49).