Sanske dame u kopačkama pobijedile Mladost

Sanske dame u kopačkama  pobijedile Mladost

Sanske dame u kopačkama na gostovanju u Nević Polju su pobijedile Mladost rezultatom 1 : 5 (0:1).

U okviru 2.kola Prve lige F BiH grupa sjever ŽF/NK Sana 2014 Sanski Most je igrala protiv ŽNK Mladost Nević Polje i slavila visoku pobjedu 1:5. Sanjanke su igrom i zalaganjem pokazale da je poraz u prvom kolu bio samo loš dan i veliki psihološki pritisak za mladu ekipu kao i na početku prvenstva prošle godine.

Na izuzetno teškom gostovanju sanske dame u kopačkama su povele golom Emine Jagurdžije u 3.minutu utakmice sa 0:1. Poluvrijeme je završeno zasluženim vodstvom Sane od 0:1.

U drugom poluvremenu golom Railić Vesne u 53.minutu sanske dame su povisile na 0:2. U 67. minutu opet radost za sanske dame, gol za 0:3 je postigla Adelisa Jakupović.

Nedugo zatim, igrala se 69. minuta, opet gol i slavlje, sanske dame u kopačkama.povele su sa 0:4, strijelac je bila Sabina Mujagić.
Opet radost u 80. minuti, golom Anđele Cvjetojević sanjanke su povele sa visokih 0:5.

Domaće igračice su do kraja utakmice uspjele postići počasni pogodak za krajnji rezultat utakmice 1:5.

Velika, visoka i zaslužena pobjeda Sane 2014 kojom su pokazale kvalitet koji posjeduju i samopouzdanje pred naredne utakmice.