Sjajna utakmica u Sanskom Mostu

I svakako najzanimljiviji susret je odigran u S.Mostu, gdje je MNK Sparta ugostio ekipu iz Bihaća MNK Dječaci sa Une, a rezultat je io neizvjestan do samog kraja.

MNK Dječaci sa Une odlično otvaraju susret i pružaju veoma kvalitetnu igru i dostojan otpor domaćinu, a što krunišu u evetnaestom minutu susreta za vodstvo svog tima 0:1, a što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

Nastavak susreta mnogo uzbudljiviji sa rezultatskim promjenama, pa gosti samo nakon tri minute postižu i svoj drugi gol i rezultat je0:2 u korist Dječaka sa Une.

Samo nakon dvije minute Sparta smanjuje rezultat na 1:2, a nakon četiri minute ponovo gosti iz Bihaća postižu gol za vodstvo 1:3.

Sparta postiže gol u nastavku za 2:3, a nakon toga ponovo fantastičnom igrom Dječaci postižu gol pa je rezultat 2:4 u korist Bišćana.

U nastavku susreta još dva gola u mreži Bišćana.

Golove za MNK Sparta postigli su: 3X Mirza Kazić, dok je jedan gol postigao Hasan Husić.