Šok za Edina Džeku i Fenerbahce: Gol u posljednjim minutama srušio snove, šanse za titulu sve manje

Nogometaši Fenerbahcea remizirali su u gostima sa ekipom Sivasspora (2:2) u susretu 33. kola turske Super Lige.

Fenerbahce se u prvom poluvremenu mučio da dođe do pogotka, a onda je Fred u drugoj minuti sudijske nadoknade (45+2’) uspio načeti mrežu gostiju.

Nakon velikog mučenja Kahveci je ponovo doveo u prednost istanbulskog velikana u 80. minuti i činilo se da će Fenerbahce upisati tri nova boda.

Šok za goste desio se u 90+4’ kada je dosuđen jedanaesterac za Sivasspor, a realizovao ga je Manaj za konačan rezultat 2:2.

Bh. napadač Edin Džeko je zamijenjen u 71. minuti susreta.