Stevanović sjajno pogodio u Švicarskoj

Povremeni reprezentativac BiH Miroslav Stevanović, bio je strijelac u uvjerljivom trijumfu Servettea u 5. kolu švicarske Super lige. Servette je slavio uvjerljivu pobjedu na gostovanju kod Thuna (0:4).

Miroslav Stevanović golijadu je otvorio u 14. minuti susreta odmjerenim udarcem izvan šesnaesterca.

Već u 18. minuti susreta Rouiller je pogodio za 0:2, što je bio konačan rezultat prvog poluvremena. U samom finišu susreta Servette je postigao još dva pogotka. Wuthirich je u 88. minuti s penala povisio na 0:3, da bi Schalk u petoj minuti nadoknade postavio konačnih 0:5.

Za Miroslava Stevanovića bio je ovo drugi gol u sezoni. Nastavio ej sa odličnim partijama, koje je pružao i prošle sezone u Servetteu te bio ključan igrač za promociju ovog kluba u švicarsku elitu!