Takmičari “Galaje” nižu uspjehe

Članovi taekwondo kluba „Galaja“ iz Sanskog Mosta imali su još jedan dobar nastup na međunarodnom takmičenju. Sportisti ovog kluba osvojili su po jedno prvo, drugo i treće mjesto na Otvorenom prvenstvu Hrvatske u kickboxingu „Croatia Open 2013“.

Ovaj veliki sportski događaj održan je proteklog vikenda u Zagrebu uz učešće 650 takmičara iz 85 klubova pristiglih. U dvorani „Dražen Petrović“ viđeno je veliki broj kvalitetnih borbi koje su priredili borci pristigli iz sedam zemalja.
Zlatnu medalju za „Galaju“ je osvojio Ajdin Fazlić u seniorkoj konkurenciji u disciolini light contact kategorija 94 kg. Na ovom velikom takmičenju Indira Fazlić u konkurenciji juniorki se okitila sa dvije medalje. Ona je srebrnu medalju osvojila u disciplini light contact kategorija – 47 kg, a bronzanu medalju je osvojila i istoj kategoriji discipilna semi contact.