Treći gol Milana Đurića u devet dana

Nakon što je u kvalifikacionim duelima protiv Kipra i Velsa ušao sa klupe i dva puta pogodio za našu selekciju, Milan Đurić je večeras nastavio golgeterski niz i postigao gol za momčad Cesene.

U posljednjem meču osmog druge italijanske lige, Cesena je na svom terenu deklasirala Speziju rezultatom 5:1.

Gosti su prvi stigli u vodstvo kada je Postigo savladao Gomisa.

Ipak, Cesena je izjednačila na 1:1 u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena golom Garritana.

Garritano je u 50. minuti pogodio za preokret i vodstvo Cesene od 2:1, da bi desetak minuta kasnije Sensi iz penala postigao treći gol za domaće.

Naš reprezentativac Milan Đurić postiže pogodak sa bijele tačke u 74. minuti, a šest minuta nakon toga izašao je iz igre uz ovacije navijača Cesene.

Đuriću je ovo bio prvi gol ove sezone u italijanskoj drugoj ligi. Konačnih 5:1 za Cesenu postavio je Kone u 86. minuti meča.

Poslije ovog trijumfa, Cesena je na trećem mjestu sa 16 bodova, dok Spezia zauzima četvrtu poziciju sa dva boda manje.