UŽIVO Malonogometni turnir

Večeras je sa početkom u 18 h drugi dan Novogodišnjeg malonogometnog turira u organizaciji Gradske dvorane Sanski Most.

Prva na rasporedu je utakmica između ekipa BAYER 99 iz Velagića i DELTA PLUS.

Uživo ćemo prenositi rezultate večerašnjih utakmica, ostanite uz nas.

Utakmica je odmah na početku ponudila brzu i intenzivnu igru na obje strane. Igra se bez prekida i sa puno lijepih poteza. Još nema golova.

Nakon pritiska ekipe DELTA PLUS sjajnim udarcem s desne strane terena, Kukavica Emir postiže gol i dovodi svoju ekipu u vodstvo.

Odmah početkom drugog poluvremena, akcijom koja je krenula od golmana ekipa BAYER 99 dolazi do izjednačenja, strijelac Brkić Semir.

Novi gol na večerašnjoj utakmici, nakon greške golmana lopta dolazi kod Kuburić Murisa koji pogađa za vodstvo ekipe DELTA PLUS.

Novi gol na utakmici, drugi pogodak Kukavica Emira.

Nakon pritiska BAYERA iz slobodnog udarca gol postiže Bajramović Edin.

Odmah u novom napadu gol za ekipu DELTA PLUS postiže Hodžić Ajdin.

Odlična utakmica večeras, opet gol iz jedne kontra postiže Hodžić Ajdin.

Kraj susreta, pobjeda ekipe DELTA PLUS 5:2.

Druga utakmica večeras, sastaju se NARANDŽE i SUPER METAL.

Odličan gol za vodstvo NARANDŽI, strijelac Elmin Habibović.

Nakon nekoliko prilika na obje strane ekipa SUPER METAL dolazi do izjednačenja, strijelac Hrapić Mirnes.

Ekipa SUPER METAL dolazi u vodstvo, drugi gol večeras postiže Hrapić Mirnes.

Odličan potez Hrapića, leđima okrenutim golu postiže svoj treći gol večeras.

Odmah na početku drugog poluvremena, novi gol ekipe SUPER METAL, strijelac Keranović Mesud.

Novi gol večeras, i prednosto od 5:1 za ekipu SUPER METAL, strijelac Kerić Dženan.

Solo akcija Keranović Mesuda koji povećava vodstvo SUPER METALA na 6:2.

Treći gol večeras Keranović Mesuda za nedostižnih 7:2 čime se završava večerašnja utakmica.

Treća utakmica na rasporedu večeras, sastaju se SLOBODA i MAHALA.

Domaći derbi na kraju zanimljive večeri u kojoj se sastaju dvije  ekipe iz Mahale.

I dalje bez gola, obje ekipe su imale svoje prilike ali bez uspjeha prema golu.

Na poluvrijeme se odlazi bez golova.

Napokon gol večeras, golom Ćurt Sadmira ekipa MAHALA dolazi u prednost.

Nakon pritiska SLOBODE, gol za izjednačenje postiće Ćurt Admir.

Sjajna akcija na samom kraju susreta, u akciji sa suigračem Šljivar Ismir dovodi  MAHALU u vodstvo.

Kakav GOOOL, sjajnim udarcem s desne strane terena, gol postiže Omić Eldin i dovodi svoju ekipu do izjednačenja.