NaslovnicaUncategorized

UŽIVO Malonogometni turnir

Večeras u Gradskoj dvorani Sanski Most nastavak Novogodišnjeg malonogometnog turnira.

Drugo kolo u kojem je 12 najboljih izborilo prolaz u daljnje takmičenje.

Izvučene su nove grupe, a prva na rasporedu utakmica večeras sa početkom u 18h.

Uživo prenosimo rezultate utakmica, ostanite uz nas.

Raspored utakmica:

1. Delta Plus – NH Avdić
  2. Super – Metal – Denaro
  3. Cili Pek – Caffe Forum

Prva utakmica između ekipa Delta Plus – NH Avdić.

Odlična utakmica večeras, izmijenjuju se napadi i jedne i druge ekipe, ali i dalje bez golova.

Delta Plus dolazi u vodstvo iz penala, strijelac Amir Kukavica.

Bliži se kraj prvog poluvremena, nakon vodstva ekipe Delta Plus pritisak na njihov gol, ipak rezultat ostaje nepromijenjen.

Uzbudljiva igra i u drugom poluvremenu, obje ekipe pokušavaju doći do gola. Nakon prilika na obje strane, više sreće imala je ekipa Delta Plus, koja nakon greške i autogola dolazi u novo vodstvo, rezultat je 2:0.

Kakav gol!! Amir Kukavica uzima loptu na svojoj strani i odličnim prodorom zabija svoj drugi gol večeras, rezultat je 3:0.

Novi gol večeras, Delta Plus povisuje vodstvo na 4:0, strijelac Hodžić Ajdin.

Opet Kukavica, ovaj put Emir postiže gol za 5:0 i konačan rezultat utakmice.

Druga utakmica večeras, Super Metal – Denaro.

Prošlo je prvih pet minuta prvog poluvremena, čvrsta utakmica uz nekolik prilika, ali bez golova.

Nekoliko odličnih prilika za Denaro, uz još bolje odbrane golmana Kvrgića.

Goool! Iz odlične prilike Muminović Emir postiže prvi gol večeras, rezultat 1:0 za Denaro.

Balić Nermin povisuje vodstvo svoje ekipe, rezultat 2:0.

Bez većih promjena u drugom poluvremenu. Denaro strpljivo čuva rezutat i kontrolira igru bez puno prilika za Super Metal.

Odlična prilika za Super Metal, nakon greške Denara, Hrapić Mirnes iz odlične prilike ne uspijeva postići gol za svoju ekipu.

Odmah na drugoj strani uzvraća Denaro, odličnom akcijom Muminović Emir postiže svoj drugi gol, rezultat je 3:0.

Novi gol, Ibrišimović Alen povisuje vodstvo na 4:0.

Odličan mali nogomet večeras, nakon nekoliko dodavanja gol postiže Ibrišimović Alen za 5:0.

Balić Nermin za konačan rezultat i kraj utakmice, 6:0.

Večerašnji derbi između ekipa Cili Pek i Caffe Forum.

Odlična utakmica, komšijski derbi između Ključa i Sanskog Mosta. Nakon uvodnog odmjeravanja snaga, Cili Pek iz prve dobre prilike pogađa stativu.

Oduševljene u dvorani, Brkić Asmir dovodi Forum u vodstvo.

Cili Pek uzvraća, odličnom akcijom nakon nekoliko dodavanja, Brkić Emin izjednačuje rezultat na 1:1.

Utakmica prepuna naboja, izmijenjuju se prilike na oba gola uz čvrstu igru obje ekipe. Mahmutović Amar pogađa prečku, rezultat i dalje 0:0.

Strašan početak drugog poluvremena, Cili Pek u nekoliko opasnih prilika ne postiže gol.

Forum uzvraća, Brkić Asmir izlazi sam na golmana i postiže gol za vodstvo Foruma, rezultat 2:1.

Cili Pek se vraća u utakmicu, nakon greške Foruma lopta dolazi Koljić Admira za izjednačenje.

GOOOL! U narednom napadu, Forum dolazi do novog vodstva, Amar Mahmutović postiže gol za 3:2.

Dvorana gori, Haris Međedović postiže strašan gol, rezultat je 4:2.

Nakon pritiska Cili Peka, Mahmutović postiže gol s druge strane terena, rezultat je 5:2.

I dalje neizvjesnost, Ljutić smanjuje vodstvo Foruma na 5:3.

Crveni karton za Cili Pek, Brkić Emin napušta teren zbog oštrog starta.

Utakmica završava rezultatom 5:3 za Forum,