Večeras odlične utakmica na rasporedu Novogodišnjeg malonogometnog turnira.

Hladno vrijeme i zima pravi su razlog da se zagrijete uz još bolje poteze majstora malog nogometa.

Večeras svaka utakmica kao finale. Uživajte

1 . Zdena – NH Avdić

2. Nekretnine Gold – Caffe Forum

3. Sanatel –  Denaro

Prva na rasporedu utakmica Zdena i NH Avdić.

Obje ekipe traže svoj prolaz u naredni krug takmičenja, pobjeda jedne ili druge ekipe osigurava nastavak takmičenja.

Prvih nekoliko minuta igra se oprezn uz samo nekoliko prilika, rezultat kao i na početku.

NH Avdić dolazi u vodstvo, strijelac za 1:0 Elmir Kuburić. Ovim rezultatom se odlazi na poluvrijeme.

Odmah u nastavku Zdena pokušava doći do izjednačenja, nekoliko dobrih prilika, ali bez gola.

NH Avdić povećava vodstvo, odličan gol Mušić Ismeta za 2:0.

Iz slobodnog udarca, Kuburić novim golom pogađa za nedostižnih 3:0.

Novi gol u mreži Zdene, strijelac Čehić Ado za visokih 4:0.

Konačan rezultat 5:0.

Pobjeda ekipe NH Avdić i prolazak u finalni krug takmičenja.

Večerašnji derbi između ekipa Nekretnine GOLD i FORUMA.

U ekipi GOLD-a večeras nastupa i bivši reprezentativac BiH Senijad Ibričić.

Atraktivna utakmica odmah na početku, prepuna dvorana svaki potez obje ekipe nagrađuje aplauzom.

Kapić Rifet dovodi GOLD u vodstvo, nakon odlične akcije na dodavanje Prošića posprema loptu u mrežu.

FORUM uzvraća, odličan udarac sa preko 15 metara, Aladžić Mario postiže gol za izjednačenje.

Odlična utakmica i u nastavku, obje ekipe traže gol uz još bolje poteze.

Nakon odličnog prodora i dodavanja Aladžića, Međedović povratnu loptu zabija za 2:1.

Novo izjednačenje večeras, Kapić Rifet svojim drugim golom večeras dovodi Forum do izjednačenja, rezultat je 2:2.

Kakva utakmica, Forum dolazi u novo vodstvo, Mario postiže gol  s druge strane terena, sada je 3:2.

SUPER MARIO, postiže svoj treći gol večeras, opet s druge strane terena, 4:2.

Odmah u narednom napadu, Amar Mahmutović postiže gol za konačan rezultat 5:2.

Obje ekipe izborile su prolaz u finalni dio takmičenja.

Treća utakmica večeras, SANATEL i DENARO.

Prvi gol večeras, iz odlične prilike Muminović dovodi Denaro u vodstvo.

Sanatel uzvraća, nakon odlične akcije Rizvana lopta dolazi do Paunovića koji postiže gol za izjednačenje.

Jakupović Demir dovodi Sanatel u vodstvo, rezultatom 2:1 se odlazi na poluvrijeme.

Denaro je krenuo igrati otvorenije, pokušavaju doći do izjednačenja.

Gol Amar Paunović postavlja konačnih 3:1.