NaslovnicaUncategorized

UŽIVO Malonogometni turnir

Večeras je sa početkom u 18 h počeo Novogodišnji malonogometni turir u organizaciji Gradske dvorane Sanski Most.

Načelnik općine Sanski Most Faris Hasanbegović je uz prikladno obraćanje i sugestiju za sportsko i fer nadmetanje, turnir proglasio otvorenim.

Turnir su otvorile ekipe “Propali Fudbaleri” iz Sanskog Mosta i “Denaro” iz Bihaća.

Uživo ćemo prenositi rezultate večerašnjih utakmica, ostanite uz nas.

Nakon uvodnog odmjeravavanja snaga ekipa Denaro je već iz prvog ozbiljnijeg napada u 2 minuti susreta načela mrežu protivnika. Strijela Dedić Ismar.

Domaći se nisu ni snašli, a gosti iz Bihaća su povisili rezultat sjajnom akcijom, strijelac Balić Nermin.

Nakon nekoliko pokušaja domaće ekipe u kojima nisu uspjeli postići pogodak i vratiti se u susretu, gosti su još jednom sjajnom akcijom povisili na 3:0, novi pogodak Dedić Ismara.

Nakon greške domaćeg igrača, loptu je uzeo Emir Muminović i u akciji jedan na jedan sa golmanom, povisio na visokih 4:0.

Već iz naredne akcije, strijelac Bajrović Amar za nedostižnih 5:0.

Nastavak drugog poluvremena. Nakon pritiska “Propalih” i nekoliko neiskorištenih prilika, gosti opet postižu gol, strijelac Balić Nermin i njegov drugi pogodak večeras.

Gosti ne posustaju, treći gol večeras Dedić Ismara. Utakmica je rezultatski već riješena.

Odlično odigrana akcija, u kojoj je loptu u mrežu pospremio Balić Nermin, sa svojim trećim golom večeras.

Akcija za akcijom i novi zgoditak, visokih 9:0, četvrti god Dedić Ismara.

Napokon god domaćina, iz jedne akcije na desnoj strani terena, preciznim udarcem Ćatić Elvedin pogađa za prvi gol domaćina.

S druge strane terena, za efektnih 10:1, strijelac Bajrović Amar.

Kraj susreta.

Druga utakmica na rasporedu večeras, sastaju se  Bazeni “Olimpija” i CILI PEK Ključ.

Nakon uvodnog odmjeravanja snaga i nekoliko prilika na obje strane, do prvog pogotka u 6. minuti susreta došli su nogometaši Bazeni “Olimpija”, strijelac Lezić Haris.

Odmah na početku drugog poluvremena, CILI PEK dolazi do izjednjačenja u odličnoj akciji koju završava Begić Hakija.

Još nekoliko minuta do kraja susreta, prilike se izmijenjuju na obje strane uz odlične nogometne poteze. Publika aplauzom nagrađuje svaku akciju.

U zadnjim trenutcima susreta, nakon neiskorištene prilike Bazena “Olimpija”, u kontri za pobjedu gol postiže Brkić Emin.

Naredna utakmica, a u jedno i posljednja večeras između SANATEL-a i PUR – PUR iz Ključa.

Odlična utakmica uz puno prilika na obje strane, ali i dalje bez golova.

Nakon nekoliko promašenih prilika, ekipa SANATEL-a ipak dolazi u vodstvo, strijelac Hamzabegović Adnan.

Nakon nekoliko minuta u drugom poluvremenu, ekipa PUR PUR dolazi do izjednačenja, strijelac Ibrahimović, ne Zlatan, već Admir.

GOOOL!! Nevjerojatna akcija golmana SANATEL-a, Mirze Hamzabegovića koji je u solo prodoru predriblao dva igrača i zabio gol za vodstvo svoje ekipe.

Do gola i nove prednosti večeras dolazi ekipa SANATEL-a, strijelac Rizvan Ahmed.

Još jedna odlična akcija i novi gol Rizvan Ahmeda za 4:1.