Visoka pobjeda Podgrmeča

Podgrmeč je utakmicu otvorio agresivnom igrom, taktički i planskim akcijam. U prvih 20’ praktično riješio pitanje pobjednika. Gosti se nisu mogli suprostaviti takvoj igri i na odmor se odlazi sa visokim vodstvom 3:0.

Drugo poluvreme domaćin je stao na loptu i pokušao goste “povući” dalje od svog šesnaesterc. Na sredini terena Paunović šalje loptu na lijevu stranu, slijedi center šut u šesnaesterac, a Međedović glavom igra povratnu loptu na 18m na koju natrčava Punović i sa 16 m šutira neobranjivo za 4:0.

Potom slijedi pad u igri domaćina, a gosti sve češće dolaze u zonu šuta ka golmanu Tucakoviću. Danas vrlo dobri Mirza Sejmen uspijeva nadmudriti odbranu Podgrmeča i prvo u 53’ a potom u 80’ smanjuje rezultat na 4:2.

Sve u svemu zaslužena pobjeda domaćina sa puno boljom igrom u prvom poluvremenu.