Bravo! Sjajna generacija Podgrmeča

U Bosanskoj Otoci se igralo finale Kupa NS USKa za juniore i seniore.

Vjerovali smo našim momcima da imaju kvalitet i znanje da mogu pobijediti u finalu.
Podgrmeč je poveo u 19. minuti golom Nermina Alagića iz opravdano dosuđenog jedanaesterca . Podgrmeč je vodio sve do 72. minute kada golom Ičić Jasmina, Sloga izjednačuje na 1:1.

Pošto se do kraja utakmice rezultat nije mijenjao, pristupilo se je izvođenju jedanaesteraca. Naši momci su bili spretniji, smireniji, koncentrisaniji i sretniji, te su na kraju izvođenja jedanaesteraca zasluženo slavili.
Kup NS USKa 2017/18 za juniore osvojili su:

Hodžić Mirsad, Alagić Nermin, Mahmutović Muhamed, Krkić Almedin, Opakić Jasmin, Smajlović Anel, Kumalić Anel, Jagurdžija Muhamed, Cerić Sabid, Avdić Ahmed, Škorić Hamza, Mahić Omer, Alagić Maisad, Redžić Muhamed, Husanović Anel, Jahić Eldin, Avdić Muamer i Jagurdžija Elvin.

Čestitke juniorima Podgrmeča i njihovom treneru Feridu Feđi Kuželju na osvojenom Kupu NS USKa za juniore i sretno u daljem takmičenju.

Osvajač Kupa NS USKa za seniore je Nk Borac Izačić pošto je u finalu pobijedio Nk Rudar Kamengrad .