NaslovnicaUncategorized

UŽIVO Malonogometni turnir

Ljubitelji malog nogometa sinoć su mogli uživali u kvalitetnim i uzbudljivim susretima prvog kola  Novogodišnjeg malonogometnog turnira.

Večeras nas očekuje nastavak, a na rasporedu su sljedeće utakmice:

Subota, 10.12./16. sa početkom u 18,00 h

1. Propali Fudbaleri – Caffe “FORUM”,
2. “Narandže” – ” Zdena”,
3. “Sana-Tel” – Nekretnine “GOLD”

Uživo ćemo prenositi rezultate večerašnjih utakmica, ostanite uz nas.

Prvi susret večeras Propali Fudbaleri – Caffe “FORUM”.

Odmah iz prvog napada, udarcem sa nekih 15 metara, Velić Admir  COKA postiže odličan gol.

Odlična utakmica uz pritisak FORUMA, nekoliko odličnih prilika ali ne uspijevaju postići izjednačujući gol.

Pritisak se isplatio, Velić Ajdin postiže gol za izjednačenje.

Nakon greške golmana PROPALIH, Haris Međedović postiže gol za vodstvo FORUMA. Rezultatom 1:2 zaršava se prvo poluvrijeme.

Novi gol večeras, Mahmutović Amar pogađa praznu mrežu nakon još jedne greške PROPALIH, rezultat 3:1.

PROPALI uzvraćaju, Sefić Haris smanjuje rezultat na 3:2.

Drugi gol Mahmutovića večeras, odličnim udarcem pogađa mrežu za 4:2.

Odličnim solo prodorom Brkić Asmir povisuje vodstvo FORUMA na 5:2.

Treći gol Mahmutović Amara u večerašnjoj utakmici, rezultat 6:2.

Odmah iz naredne akcije autogol PROPALIH, rezultat je sada 7:2.

Svaki napad novi gol, Međedović za visokih 8:2. Međedović već u narednoj akciji 9:2.

Brkić Asmir postiže gol za 10:2. Utakmica sa najviše postignutih pogodaka.

Haris Međedović postiže svoj četvrti gol večeras, rezultat 11:2, čime se i završava večerašnji susret.

Drugi susret večeras, sastaju se NARANŽDE i ZDENA.

Zdena dolazi u vodstvo, nakon kornera lopta dolazi do Imamović Sanela koji dovodi svoju ekipu u prednost.

Nakon nekoliko prilika na obje strane, svoju priliku iskoristila je ekipa Zdena, Kemo Fikić postiže gol za 2:0.

Na samom kraju prvog poluvremena, Zenkić Almedin postiže gol i povećava vodstvo svoje ekipe na 3:0.

Prvi pogodak ekipe Narandže, strijelac Arijan Korlat, rezultat 3:1.

Nakon greške golmana, Zenkić Almedin povisuje vodstvo Zdene na 4:1.

Novi gol u mreži ekipe Narandža, Kemo Fikić postiže gol za 5:1.

Nakon greške u odbrani, lopta dolazi do Šušić Damira koji smanjuje vodstvo Zdene na 5:2.

Nakon velikog pritiska Narandži iz jedne kontre Zenkić Almedin postiže gol za 6:2.

Nakon akcije Zenkića sa Fikićem isti postiže gol za visokih 7:2.

Utakmica završava rezultatom 8:3.

Posljednja utakmica večeras, “Sana-Tel” i Nekretnine “GOLD”.

Obje ekipe izborile su prolaz u drugi krug, eventualna pobjeda odlučiti će o prvom mjestu u skupini.

Prvi gol večeras, Prošić Elmin dovodi GOLD u vodstvo, rezultat 1:0.

Izjednačanje, iz slobodnog udarca gol postiže Rizvan Ahmed.

Na odmor se odlazi istim rezultatom, 1:1.

Nakon nekoliko minuta igre u drugom poluvremenu, Podunavac Anel postiže gol za vodstvo SANATELA.

Novi gol večeras,  Jakupović Demir povisuje vodstvo svoje ekipe na 3:1.

Kakav gol Jakupovića, nakon ispuvanja golmana Hamzabegovića, odlično se snalazi pred golom GOLD-a i postiže svoj drugi gol večeras, rezultat 4:1.

Odlična utakmica, obje ekipe izborile su prolaz dalje, konačan rezultat 4:1 i pobjeda SANATELA.