NaslovnicaUncategorized

UŽIVO Malonogometni turnir

Ljubitelji malog nogometa sinoć su mogli uživali u kvalitetnim i uzbudljivim susretima  Novogodišnjeg malonogometnog turnira.

Večeras nas očekuje nastavak, a na rasporedu su sljedeće utakmice:

“Bajer” Velagići – “Ilijas”

Caffe “Forum” – “Denaro” Bihać

ONK “Sloboda” – “NH Avdić”

Uživo prenosimo sve susrete, ostanite uz nas.

Prva na rasporedu utakmica između ekipa “Bajer” Velagići – “Ilijas”.

Prvi gol večeras, Habibović Edis postiže gol za prednost Ilijasa.

Dva gola iz dvije akcije Terzić Himze, rezultat je već 3:0.

Na samom kraju prvog poluvremena, Karić Adnan povisuje rezultat na 4:0.

Nakon samo nekoliko minuta u drugom poluvremenu, Kuželj Ferid postiže gol za 5:0.

Novi gol u mreži Bajera, Karić Adnan postiže svoj drugi gol večeras, rezultat 6:0

Treći gol Karića večeras, za visokih 7:0.

Muratović Aldin postiže prvi gol za Ilijas, rezultat 7:1 kojim se završava ovaj susret.

Druga utakmica večeras, sastaju se Caffe “Forum” – “Denaro” Bihać.

Prvi gol večeras, Brkić Asmir probija mrežu protivnika odličnim udarcem, rezultat 1:0.

Talić Nisvet PIKSI nakon odličnog driblinga postiže novi gol za FORUM, rezultat 2:0.

Nakon dosuđenog kaznenog udarca, Brkić Asmir ne uspijeva postići gol sa devet metara.

Na poluvrijeme se odlazi rezultatom 2:0 za ekipu FORUMA.

Povratak DENARA u utakmicu, golom Muminović Emira iz slobodnog udarca smanjuju rezultat na 2:1.

Drugi gol Muminovića za izjednačenje i odličnu utakmicu, rezultat 2:2.

FORUM uzvraća, Haris Međedović sam izlazi pred golmana i postiže gol za 3:2.

Amar Mahmutović odličnim udarcem sa deset metara pogađa protivničkog igrača nakon čega se lopta sretno odbija i ulazi u gol, rezultat 4:2.

Treći gol Mumunovića večeras, smanjuje rezultat na 4:3.

Velić Ajdin sa druge strane terena postiže gol za 5:3 čime se završava ovaj susret.