Odličan nastup Bešića u remiju Evertona i Tottenhama

Everton i Tottenham su remizirali u zanimljivoj utakmici

Fudbaleri Evertona i Tottenhama odigrali su 1:1 u posljednjem meču 20. kola engleskog Premiershipa, a sjajnu partiju pružio je naš reprezentativac Muhamed Bešić.

Everton je poveo golom Lennona u 22. minuti, ali gosti su izjendačili preko Allija u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena.

Muhamed Bešić je u igru ušao u 60. minuti u timu Evertona i od tog trenutka njegova ekipa je zaigrala puno bolje.

Bešić je u 66. minuti imao fantastičan potez kada je petom kroz noge prevario Erika Lamelu te uposlio Deulofeua, da bi u 79. minuti fenomenalno šutirao iz voleja, ali Lloris je odlično intervenisao.

Do kraja meča promjene rezultata nije bilo, iako je Everton imao nekoliko dobrih prilika.

Everton se trenutno nalazi na 11. poziciji sa 27 bodova, dok je Tottenham  četvrti sa 36.