NaslovnicaLokalne temeSanski Most

Sjajna utakmica i visoka pobjeda Rudara

U okviru 29.kola Druge lige Federacije BiH-Zapad odigrali posljednju ovosezonsku domaću utakmicu protiv ekipe Viteza.

Od početka utakmice vidjelo se da je naša ekipa odlučila da sve nedoumice riješi u prvom poluvremenu.

U 13.minuti za 1:0 pogađa Međedović Haris da bi samo pet minuta kasnije Seferović Sadin povećao vodstvo na 2:0.

Od gostiju nismo mogli vidjeti skoro pa ništa,bili su izloženi konstantnim napadima naših momaka i bilo je samo pitanje vremena kada će se rezultat ponovo mijenjati.

U 20.minuti Burnić Mirza postiže pogodak čime vrlo vjerovatno i riješava pitanje pobjednika.

Osam minuta kasnije Seferović bilježi svoj drugi pogodak na utakmici te ukupno svoj u tekućoj sezoni.

Za konačan rezultat u prvom poluvremenu pogađa ponovo odlični Burnić Mirza.

U drugom poluvremenu gledali smo nešto opušteniju utakmicu u kojoj su šansu dobili skoro svi rezervni igrači.

U 55.minuti za 6:0 pogađa Kazić koji bilježi svoj nastup nakon oporavka od povrede koja ga je nekoliko kola odvojila od terena.

Svoj jedini a ujedno i počasni pogodak na ovoj utakmici gosti postižu u 83.minuti.

Nema se mnogo šta dodati ovakvoj predstavi naših momaka,gosti su u potpunosti nadigrani i sa šest pogodak u njihovoj mreži naš tim stiže do 19-te pobjede i nova tri boda.

Čestitamo cijeloj ekipi kao i treneru Kuželju na fantastičnoj partiji kojom su se oprostili od domaćih navijača za ovu sezonu.

Našim navijačima kao i uvijek zahvaljujemo na ogromnoj podršci,zaista su uvijek naš 12-ti igrač!