NaslovnicaUncategorized

Težak poraz Podgrmeča

Sigurno je tim iz Gračanice stigao do tri boda u ovom susretu. Poveli su već nakon 20 minuta igre kada je mrežu Strike pogodio Stjepanović.

Novi gol u mreži gostiju viđen je u 35. minuti. Diatta je ovog puta strijelac za sigurno vodstvo od 2:0. Nastavak donosi sigurnu igru Bratstva. Prilika je bilo još,  a u samom finišu utakmice Maid Jaganjac je pogodio mrežu gostiju za konačan rezultat susreta od 3:0.

Prva liga FBiH, 17. kolo: Bratstvo – Podgrmeč 3:0 (Stjepanović 20’, Diatta 35’, Jaganjac 85’)

Bratstvo: Šabić, Stjepanović, Salkić, Šuša, Mousa, Stjepanović, M., Puturalić, Omić, Alihodžić, Diatta, Huseinbašić.

Podgrmeč: Strika, Hodžić, Hamzić, Halilović, Ramić, Rizvan, Šehović, Crnomarković, Podunavac, Muzgonja, Paunović.