Zimsko vrijeme i niske temperature odličan su razlog da dođete i provedete još jednu zanimljivu noć uz mali nogomet.

Večeras su na rasporedu sljedeće utakmice:

2. Ilijas – Sloboda
  3. Nekretnike Gold – Cili Pek

Prva utakmica večeras Delta Plus – Zdena.

Nakon prvih 5 minuta uz par prilika na obje strane,  i dalje bez golova.

Nakon greške odbrane, lopta dolazi do Lozić Denisa koji postiže prvi gol večeras za vodstvo Zdene.

Izjednačenje, Kukavica odličnim dodavanjem pronalazi samog Hodžić Ajdina koji postiže gol.

Prekret, Smajlović Amel dovodi ekipu Delta Plus u vodsto, rezultat 2:1.

Novi gol u mreži Zdene, Kukavica Amir povisuje rezultat na 3:1.

Jahir Armin strijela za novi gol ekipe Delta Plus, rezultat je 4:1.

Nevjerojatan gol u posljednjim sekundama prvog poluvremena, Kukavica Emir postiže gol za rezultat 5:1.

Odmah na početku drugog poluvremena, Jahić Armin postiže svoj novi gol za visokih 6:1.

Hodžić Ajdin odličnim udarcem postiže još jedan gol za 7:1.

Kukavica Emir već u narednom napadu povisuje vodstvo na visokih 8:1.

Kukavica Amir postiže svoj drugi gol večeras, deseti gol na večerašnjoj utakmici, rezultat je 9:1.

Kraj prve utakmice koja završava rezutatom 9:1.

Druga utakmica večeras između ekipa Ilijas – Sloboda.

Obje ekipe traže svoj prolaz u naredni krug takmičenja. Prošlo je i prvih pet minuta utakmice, rezutat i dalje kao na početku, 0:0.

Čvrsta igra obje ekipe, uz nekoliko prilika, ali i dalje bez golova.

Publika je na nogama, svaka akcija ispraćena je aplauzom uz gromoglasno navijanje za odličan nogomet večeras.

Na poluvrijeme se odlazi rezultatom 0:0.

Prvi gol večeras, nakon hrabrog otpore Slobode, Habibović Edis dovodi Ilijas u vodstvo, rezultat je 1:0.

Kuželj Ferid nekoliko minuta prije kraja utamice povisuje rezultat na 2:0.

Novi gol, za nedostižnih 3:0 gol postiže Terzić Himzo.

Večerašnji derbi, Nekretnine Gold i Cili Pek.

Iz prve prilike Gold dolazi u vodstvo, Nukić Selvedin postiže gol za 1:0.

Nekoliko odličnih poteza koje publika pozdravlja navijanjem. Pravi futsal večeras u gradskoj dvorani.

Na samom kraju prvog poluvremena odlična prilika za Cili Pek za izjednačenje.