VIDEO \\ Debiji Zmajeva u Bundesligi, Šunjić postigao prvijenac

Danas u Njemačkoj odigrane utakmice četvrtog kola Bundeslige u okviru čega su debije u svojim novim timovima upisala naša dva reprezentativca, a također postignut je i prvijenac.

U Berlinu je ekipa Herthe ugostila Stuttgarta i bio je to duel naša dva reprezentativca koji su u ovoj utakmici upisali svoje debije. Šunjić je zaigrao od prve minute u redovima Stuttgarta i svoju odličnu partiju krunisao golom u 36. minuti meča.

Debitovao i Ibišević

Sa druge strane Vedad Ibišević je u igru ušao krajem prvog poluvremena, no nije uspio zatresti mrežu svog bivšeg kluba.

Rezultat je završen pobjedom Herthe rezultatom 2:1, a Šunjić je u redovima “Švaba” odigrao svih 90 minuta.

Bayer – Dramstadt 0:1

Momčad Darmstadta za koju nastupa naš reprezentativac Mario Vrančić je danas priredila iznenađenje i odnijela puni plijen na gostovanju kod Bayera pobijedivši ih rezultatom 0:1.